REEGLID

Võistluste juhend 2000-2007 sünniaastatele:

basketball1 2000-2007 vanuseklassides on mänguaja pikkuseks 4×8 minutit ja vabavisete ajal aeg seisab, viimane veerandaeg mängitakse „puhast“ mänguaega.

basketball1 Vaheaja pikkuseks veerandaegade vahel on 1 minut.

basketball1 Mõlemal võistkonnal on üks Time -Out esimesel poolajal ja kaks Time-Out´i teisel poolajal.

basketball1 Kui mängus on rohkem kui 30 punktiline vahe, tuleb korvi visanud võistkonnal alustada kaitsmist oma väljaku poolelt.

basketball1 Meeskonnavead täituvad 4 veast igal veerandajal, peale mida järgnevad vabavisked.

basketball1 Kui mängu normaalaeg jääb viiki tuleb lisaaeg, mida mängitakse ”äkksurma”-põhimõttel .

basketball1 Lisaaega alustatakse hüppepalliga.

basketball1 2006-2007 vanuseklassis on keelatud maa-ala kaitse kasutamine, träppimine on aga lubatud oma väljaku poolel. Mängitakse suurde korvi.

basketball1 Mängitakse suurde korvi.

Võistluste juhend 2008-2010 sünniaastatele:

basketball1 2008-2010 vanuseklassides on mänguaja pikkuseks 2×15 minutit, teise poolaja kaks  viimast minutit on „puhas“ mänguaeg.

basketball1 Mängitakse minikorvide all.

basketball1 Vaheaeg on üks  minut.

basketball1 2008-2010 vanuseklassides on kohustuseks mängida mees-mees kaitset.

basketball1 2010 sündinud lastel on kohustus alustada kaitsmist poolest väljakust.

basketball1 Mõlemal võistkonnal on kasutada poolajal 1 minutiline mõtlemisaeg.

basketball1 Meeskonnavead täituvad 6  veast mõlemal poolajal, peale mida järgnevad vabavisked.

basketball1 Kui mängu normaalaeg jääb viiki tuleb lisaaeg, mida mängitakse ”äkksurma”-põhimõttel.

Code: 4
Please refer to our Error Message Reference.
“Tallinn Nord Cup 2017” turniir on lisatud FIBA 2017 kalendrisse, U14 poiste ja tüdrukute võistlusklassides tunnustas FIBA meie turniiri 10 Euroopa turniiri seas.